Дијамантски диск за керамика 254×25.4mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,299 ден

Има Залиха

EAN: 5035048012413 SKU: DT3733-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.62 кг
Димензии 31.5 × 29 × 1 cm
Бренд