Дијамантски диск 115х22.2 за цигла

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

340 ден

Има Залиха

EAN: 5035048373156 SKU: STA38002-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.2 кг
Димензии(пакет) 15 × 17.7 × 1 cm
Бренд

STANLEY