Дијамантски диск 125х22.2 за цигла и бетон

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

470 ден

Има Залиха

EAN: 5035048373194 SKU: STA38107-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.22 кг
Димензии(пакет) 16.2 × 19.2 × 1 cm
Бренд

STANLEY