Длето зидарско 75x250mm FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,190 ден

Има Залиха

EAN: 3253564183277 SKU: 4-18-327 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.635 кг
Димензии(пакет) 9 × 10 × 10.6 cm
Бренд