Длето 20mm SDS +

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

599 ден

Нема Залиха

EAN: 5011402371433 SKU: DT6802-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.25 кг
Димензии 30.7 × 3.5 × 1.5 cm
Бренд