Држач за алат појасен

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,590 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Ширина 170 mm
Длабочина 45 mm
Висина 305 mm
Големина во инчи
Број на составни делови
Број на фиоки
Број на прегради
Број на организери
Ниво на заштита IP
Максимална носивост Kg
EAN: 3253561756535 SKU: DWST1-75653 Категорија:

Опис

Изработена во комбинација од кожа и цврсто платно 1200 denier. Погодна за употреба и од левата и од десната страна. Додадена алка за брзо ослободување на алатот или за негово прицврстување.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.302 кг
Димензии(пакет) 38 × 18.7 × 4 cm
Бренд