Дупчалка вибрациска 1100W 13mm 2 брзини

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,490 ден 11,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1100 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 69 Nm
Број на вртежи 0-1100 / 3200 rpm
Удари во минута
0-54,400
bpm
Макс. дупчење во дрво 50 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 20 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 2.4 Kg
Должина 339 mm
Висина 255 mm
SKU: FMEH1100K-QS Категорија: БРЕНД: