Дупчалка вибрациска 1300W 16mm двостепенска

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,999 ден 27,599 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1300 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент / Nm
Број на вртежи 0-1250/0-3500 rpm
Удари во минута 0-56000 bpm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 16 mm
Макс. дупчење во бетон 22 mm
Капацитет на стезна глава 16 mm
Тежина 3 Kg
Должина 215 mm
Висина / mm
SKU: D21570K-QS Категории: , БРЕНД:

Опис

Новиот мотор со подобрени перформанси дава одлични резултати при дупчење со круни во цигла и бетон до 127mm. Електро-механичката склопка e-clutch го штити алатот од пре оптоварување. Има две механички брзини за поголема контрола при дупчење во различни материјали. Има стезна глава од 16mm и иновативен прстен за промена на режимот на работа од крунско во обично дупчење со еден клик. Доаѓа со странична рачка за повеќе позиции, граничник за длабочината на дупчење и пластичен куфер за транспорт и складирање.