Дупчалка вибрациска 701W 13mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 701 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 8.6 Nm
Број на вртежи 0-2800 rpm
Удари во минута 0-47600 bpm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 16 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.82 Kg
Должина 255 mm
Висина 180 mm
EAN: 5035048268193 SKU: DWD024S-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.53 кг
Димензии(пакет) 31.5 × 8 × 25.5 cm
Платформа

Бренд