Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,990 ден 10,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 850 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 45 Nm
Број на вртежи 0-1100 / 3200 rpm
Удари во минута 0-54,400 bpm
Макс. дупчење во дрво 50 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 18 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 2.2 Kg
Должина 328 mm
Висина 255 mm
SKU: FMEH850K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд