Дупчалка двобрзинска 770W 13mm метална глава

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 770 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 40/20 Nm
Број на вртежи 0-1100/0-2700 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво 35 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 2.2 Kg
Должина 352 mm
Висина 199 mm
EAN: 5035048153536 SKU: D21441-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.24 кг
Димензии(пакет) 39 × 8.2 × 23.3 cm
Платформа

Бренд