Дупчалка магнетна 1200W 50mm 3/4″

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

107,990 ден 132,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Механички брзини 2
Број на вртежи 300/450 rpm
Сила на стегање 3800 N
Притисок на точка на дупчење 317 Kg
Дијаметар на дупчење 50 mm
Длабочина на дупчење 50 mm
Прифат на стезна глава 19 mm
Висина на движење 147 mm
Тежина 14,55 Kg
Должина 165 mm
Висина 85 mm
SKU: DWE1622K-QS Категорија: БРЕНД: