Дупчалка 550W 10mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,590 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 550 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 7.9 Nm
Број на вртежи 0-2800 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина 1.34 Kg
Должина 225 mm
Висина 170 mm
EAN: 5035048269299 SKU: DWD014S-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.86 кг
Димензии(пакет) 26 × 23.5 × 7 cm
Платформа

Бренд