Дупчалка 701W 10mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 701 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 10.9 Nm
Број на вртежи 0-2500 rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина 1.6 Kg
Должина 230 mm
Висина 190 mm
EAN: 5035048232620 SKU: DWD112S-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.29 кг
Димензии(пакет) 27.5 × 24.5 × 8 cm
Платформа

Бренд