Електрична хефталка 12-15mm Тип G Heavy Duty

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,790 ден

Има Залиха

EAN: 3253566058580 SKU: 6-TRE550 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.12 кг
Димензии(пакет) 28 × 27 × 8.5 cm
Платформа

Бренд