Електро-пневматски комби. чекан 1700W 50mm AVC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

76,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1700 W
Ударна енергија 19.4 Ј
Број на вртежи 145-290 rpm
Удари во минута 1105-2210 bpm
Макс. дупчење во бетон 52 mm
Макс. дупчење со круна 150 mm
Прифат на стезна глава SDS-Max
Тежина 10.5 Kg
Должина 591 mm
Висина 292 mm
EAN: 5035048667217 SKU: D25773K-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 17.64 кг
Димензии(пакет) 70 × 57 × 21 cm
Платформа

Бренд