Електро-пневматски комби. чекан 710W 22mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 750 W
Ударна енергија 2 Ј
Број на вртежи 0-1550 rpm
Удари во минута 0-5680 bpm
Макс. дупчење во бетон 22 mm
Макс. дупчење со круна / mm
Прифат на стезна глава /
Тежина 2.5 Kg
Должина / mm
Висина / mm
EAN: 5035048546888 SKU: D25033K-QS Категории: ,

Опис

Електро-пневматски комбиниран чекан со влезна моќност од 710 W овозможува високи перформанси со мало оптоварување за подолг век на траење на алатот.
Електронска регулација на брзината за целосна контрола во секоја апликација.
Ергономскиот дизајн овозможува лесно и удобно ракување за време на работата.
Максимална заштита од навлегување на прашина.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.3 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 35.5 × 12.0 cm
Бренд