Електро-пневматски комби. чекан 750W 2.2J 22mm SDS+

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 750 W
Ударна енергија 2.2 Ј
Број на вртежи rpm
Удари во минута 0-4670 bpm
Макс. дупчење во бетон 26 mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 2.6 Kg
Должина mm
Висина mm

 

EAN: 5035048725641 SKU: SFMEH200K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.73 кг
Димензии(пакет) 42 × 12 × 28.5 cm
Платформа

Бренд