Електро-пневматски комби. чекан 900W 28mm футер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

22,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 900 W
Ударна енергија 3 Ј
Број на вртежи 0-1450 rpm
Удари во минута 0-5350 bpm
Макс. дупчење во бетон 28 mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 3.1 Kg
Должина 360 mm
Висина 210 mm

 

EAN: 5035048696910 SKU: D25144KP-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.56 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 34.5 × 12.1 cm
Платформа

Бренд