Електро-пневматски чекан 1550W 19J AVC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

95,690 ден 109,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1550 W
Ударна енергија 19 Ј
Број на вртежи rpm
Удари во минута 1050-2100 bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS-Max
Тежина 10.5 Kg
Должина 690 mm
Висина 250 mm
SKU: D25902K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Платформа

Технологија
Бренд