Електро-пневматски чекан 1600W 15J SDS MAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

22,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Ударна енергија 5-15 Ј
Број на вртежи rpm
Удари во минута 900-1890 bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење со круна mm
Прифат на стезна глава SDS-Max
Тежина 10.5 Kg
Должина mm
Висина mm

 

EAN: 5035048725672 SKU: SFMEH230K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 14.97 кг
Димензии(пакет) 61.3 × 16.1 × 43.7 cm
Платформа

Бренд