Електро пневматски чекан 1600W

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

71,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Ударна енергија 13.3 Ј
Број на вртежи 177-355 rpm
Удари во минута 1350-2705 bpm
Макс. дупчење во бетон 48 mm
Макс. дупчење со круна 125 mm
Прифат на стезна глава SDS-Max
Тежина 9.3 Kg
Должина 544 mm
Висина 292 mm
EAN: 5035048667194 SKU: D25733K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 16.51 кг
Димензии(пакет) 70 × 20.5 × 57.5 cm
Платформа

Бренд