Индустриска правосмукалка М класа 38L 1400W AutoFilter

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

41,190 ден 54,990 ден

Има Залиха

Опис

Индустриска правосмукалка М класа со влезна моќност 1400W и капацитет 38L.

Подобрениот мотор и запечатувањето на аспираторот за прав обезбедуваат поголем проток на воздух и притисок што гарантира водечки перформанси на пазарот. Двојните филтри со канистер со механизам за автоматско чистење на филтерот ги одржуваат перформансите на единицата при тешки градежни апликации.

Тешката глава и резервоарот од полипропилен од 3mm се отпорни на удар и паѓање за употреба во тешки апликации, a телескопската рачка и големите задни тркала овозможуваат лесен транспорт преку работното место.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 20.5 кг
Димензии(пакет) 71.5 × 58.2 × 48.8 cm
Бренд

Платформа