Индустриски фен 1800W 50-600 степени

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,490 ден 7,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1800 W
Работна температура 50-400/50-600
Проток на воздух 250/450 l/min
Тежина 0.80 Kg
Должина 253 mm
Висина 210 mm
SKU: D26411-QS Категории: , БРЕНД:

Опис

Лесен, ергономски и компактен дизајн со заштита на грејниот елемент. Две нивоа на проток на воздух за различни примени. Можност за стационарно фиксирање со системот за потпирање кој се наоѓа во рачката на фенот. Доаѓа со два млазника за воздухот и картонска кутија.