Индустриски фен 2000W 50-600 степени

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,690 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2000 W
Работна температура 50-450/70-600
Проток на воздух 300/550 l/min
Тежина 0.94 Kg
Должина 250 mm
Висина 210 mm
EAN: 5035048363881 SKU: FME670K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.61 кг
Димензии(пакет) 35.8 × 29.6 × 11.8 cm
Платформа

Бренд