Индустриски фен 2000W 50-600 степени

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2000 W
Работна температура 50-600
Проток на воздух 650 l/min
Тежина 0.85 Kg
Должина 265 mm
Висина 210 mm
EAN: 5035048290101 SKU: D26414-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.44 кг
Димензии(пакет) 27.5 × 9 × 27.5 cm
Платформа

Бренд