Клета за арматура 450mm max ø10mm/31 HRC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,590 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561955648 SKU: 1-95-564 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.752 кг
Димензии(пакет) 47.7 × 12.2 × 3.8 cm
Бренд