Клета за арматура 600mm max ø11mm/31 HRC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,390 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561955655 SKU: 1-95-565 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.866 кг
Димензии(пакет) 62 × 4.5 × 14 cm
Бренд