Клета за арматура 750mm max ø12mm/31 HRC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561955662 SKU: 1-95-566 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.656 кг
Димензии(пакет) 77.5 × 4.5 × 17.5 cm
Бренд