Клешта автоматска за бланкирање 0.2-6mm FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,790 ден

Има Залиха

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.34 кг
Димензии(пакет) 11.2 × 27.4 × 3.5 cm
Бренд