Клешта со долг нос

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,090 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560702779 SKU: DWHT0-70277 Категории: ,

Опис

Клештата со долг нос имаат индукциски стврднати сечила што им дава на овие клешти 70% поголема моќ на сечење во однос на стандардните клешти.

Рачката од би-материјал овозможува добра контрола на држење и обезбедува дополнителна удобност.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.311 кг
Димензии(пакет) 25.5 × 2 × 8 cm
Бренд