Клешта C заклучувачка 150/54mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

899 ден

Има Залиха

EAN: 38548001715 SKU: T17EL4 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.27 кг
Димензии(пакет) 23 × 10 × 1.5 cm
Бренд

IRWIN