Клешта C заклучувачка 455/190mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,390 ден

Има Залиха

EAN: 038548002118 SKU: T18DR Категорија:

Опис

Оваа С заклучувачка клешта со поголем капацитет ја прави оваа алатка за стегање уште поефикасна за работа со пошироки работни парчиња.
Нивниот дизајн обезбедува максимална сила на блокирање.
Лесни за манипулација.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.524 кг
Димензии(пакет) 46.5 × 26 × 4 cm
Бренд