Клуч рачваст-окаст 28mm MAXI-DRIVE

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

999 ден

Има Залиха

EAN: 3253564870887 SKU: 4-87-088 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.508 кг
Димензии(пакет) 36.5 × 5.9 × 2.7 cm
Бренд