КНП Водоводни клешти 90, 1“ KNIPEX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,690 ден

Има Залиха

Карактеристики

SKU 83 10 010
EAN – бар код 4003773014188
Димензии 310 x 57 x 19 mm
Клешта Црвен прашкаст премаз
Капацитет на стегање 42 mm
Капацитет на стегање цевки Ø 42 mm
капацитет на стегање навртки 46 mm
Внатрешен пречник 1″
Knipex dužina klešta Должина 310 mm
Težina klešta Тежина 779 g

 

EAN: 4003773014188 SKU: 83 10 010 Категории: , , БРЕНД:

Опис

Шведскi облик

Вилиците под агол од 90°

Навртка за прилагодување

Црвена прашкаста обвивка, полирана вилица

Зафатни вилици со специјално стврднати заби со цврстина 56 HRC

Изработен од ковано челик со хром-ванадиум, стврднат во масло

Дополнителни Информации

Бренд