КНП Насаден шестоаголен одвртувач 13mm KNIPEX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,690 ден

Има Залиха

Карактеристики

DIN EN IEC 60900
ISO 8764-1,2
Шифра 98 03 13
ЕАН-баркод 4003773026150
Димензии 237 x 30 x 30 mm
Големина на клучот 13 mm
Пречник 21 mm
Тежина 152 g
SKU: 98 03 13 Категории: , БРЕНД:

Опис

 • врв од: специјален хард хром ванадиум челик, целосно зајакнат и кален
 • двокомпонентна ергономска  рачка
 • отвор во рачката за закачување
 • изработен според стандард DIN EN IEC 60900 (VDE 0682-201):2019-04; EN IEC 60900:2018
 • изработен според стандард ISO 8764-1,2

 

Дополнителни Информации

Бренд