КНП Нож за бланкирање со кука KNIPEX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,890 ден

Има Залиха

Карактеристики

SKU 16 20 165 SB
EAN – баркод 4003773043133
Рачка Отпорна на удари
Димензии 165 x 84 x 31 mm
Kапацитет на соголување Ø 8,0 – 28,0 mm
Knipex dužina klešta Должина 165 mm
Težina klešta Тежина 85 g

 

EAN: 4003773043133 SKU: 16 20 165 SB Категории: , БРЕНД:

Опис

Нож со кука и заштитна капа за соголување на изолацијата од сите обични кружни кабли.
Рачка со самостегање со завртка за прилагодување на длабочината на сечење
Ротирачко сечило за кружно и надолжно сечење
Резервното сечило се наоѓа во внатрешноста на рачката
Пластично куќиште отпорно на удари

Дополнителни Информации

Бренд