КНП Папагалки 300mm Cobra® QuickSet KNIPEX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,290 ден

Има Залиха

Карактеристики

SKU 87 21 300
EAN – бар код 4003773078524
Димензии 250 x 59 x 20 mm
Kлешта Сива – atramentizovana
Глава полирана
Рачки Гумирани нелизгачки
Podešavanje otvora 25 позиции
Капацитет на отварање за цевки Ø 2 “- 3/4”
Капацитет на отварање за цевки Ø 70 mm
Капацитет на отварање за навртки 60 mm
Knipex dužina klešta Должина 300 mm
Težina klešta Тежина 530 g

 

EAN: 4003773078524 SKU: 87 21 300 Категории: , , БРЕНД:

Опис

Најдобрите „папагалка“ – клешта за цевки на пазарот – Произведен во Германија
Екстра голем отвор на вилицата
Прецизно прилагодување на отворот во голем број позиции
Самостегачките челусти индуктивно калени до 61 HRC
Безбедносно копче за лесно заклучување на избраниот отвор
Забите насочени спротивно од ротацијата го спречуваат лизгањето
Атраментизирано – третман на челик со фосфат плус заштита од ‘рѓа
Погоден и за левораки и за деснораки корисници

Дополнителни Информации

Бренд