Комбиниран аголник 300mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253562460288 SKU: 2-46-028 Категории: ,

Опис

Комбиниран аголник 300mm

Дизајн со прецизно лиено тело за зголемена точност. Вијалата од 360° обезбедува целокупна видливост за време на работењето, а врежаните мерки овозможуваат јасни и прецизни отчитувања. Висококвалитетна конструкција од месинг и метално излеано куќиште кое нуди заштита од корозија на алатот. Комбинираниот аголник содржи либела и е обележен во метри и инчи.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.3 кг
Димензии(пакет) 30.5 × 14.6 × 1.8 cm
Бренд

STANLEY