Компактна универзална циркуларна пила 650W куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,190 ден 10,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 650 W
Движења во минута 4500 spm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до 28.5 mm
Сечење во метал до 3 mm
Сечење во PVC до 28.5 mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 2.1 Kg
Должина mm
Висина mm

 

EAN: 5035048645321 SKU: FME380K-QS Категории: ,

Опис

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.62 кг
Димензии(пакет) 54 × 14 × 13.5 cm
Платформа

Бренд