Компактно метро 5m 28mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560381141 SKU: DWHT38114-0 Категории: ,

Опис

Компактно метро долго 5m и широко 28mm.

Ергономски дизајн со гумена облога на куќиштето за голема издржливост. Лентата е обложена со „Tough blade“, отпорна на триење. Силен уред за заклучување за висока удобност при работа и поголема сигурност.

Дополнителни Информации

Бренд