Комплет битови сортирани 200 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,490 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561687419 SKU: 1-68-741 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.75 кг
Димензии(пакет) 19 × 5 × 27 cm
Бренд