Комплет битови 1/4″ 25mm 31 kom.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,290 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561139031 SKU: 1-13-903 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.236 кг
Димензии(пакет) 10.5 × 6.5 × 4 cm
Бренд