Комплет длета за дрво 6,10,15,20,25mm во кутиа

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253562162717 SKU: 2-16-271 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.557 кг
Димензии(пакет) 36.5 × 25 × 5 cm
Бренд