Комплет за оштрење столарски длета

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Има Залиха

EAN: 3253560160500 SKU: 0-16-050 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.73 кг
Димензии(пакет) 27 × 4.5 × 18 cm
Бренд