Комплет имбуси 1,5-10mm 10 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

429 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560692537 SKU: 0-69-253 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.298 кг
Димензии 20 × 10.8 × 3.8 cm
Бренд