Комплет имбуси 2.5-10mm 7 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

409 ден

Има Залиха

SKU: 4-69-261 Категории: , БРЕНД:

Опис

Сет шестоаголни имбус клучеви во рачка со 7 големини. Практичен за носење и чување.
Големини 1.5 – 2 – 2.5 – 3 – 4 – 5 – 6mm