Комплет клучеви комби. со крцкало 8-19mm 6 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,490 ден

Нема Залиха

EAN: 3253564914444 SKU: 4-91-444 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.904 кг
Димензии(пакет) 20.4 × 5.5 × 20 cm
Бренд