Комплет количка со куфери TOUGH SYSTEM 2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

EAN: 3253561834028 SKU: DWST83402-1 Категорија:

Опис

Количка за алат со тркалца и 3 куфери два подлабоки и еден организер погодни за сите времеснки услови со вакум систем кој не дозволува водата да навлегува во куферите и да го оштетува алатот.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 21.57 кг
Димензии(пакет) 92 × 63 × 52 cm
Платформа

Бренд