Комплет куфери со телескопска рачка TSTAK IP54

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Ширина 512 mm
Длабочина 333 mm
Висина 708 mm
Големина во инчи /
Број на составни делови 3 /
Број на фиоки / /
Број на прегради / /
Број на организери 2 /
Ниво на заштита 54 IP
Максимална носивост 50 Kg
EAN: 3253561834110 SKU: DWST83411-1 Категории: ,

Опис

Kомплет куфери TSTAK со телескопска рачка и ниво на заштита IP54.

7″ издржливи тркала кои овозможуваат транспорт на тешки алати на поголеми растојанија. Телескопска подесива алуминиумска рачка за лесно користење.
Комплетот доаѓа со следниве куфери: DWST83344-1 (без сунѓер) & DWST82968-1 & DWST83347-1

ШИРИНА – 512mm
ВИСИНА – 708mm
ДЛАБОЧИНА – 333mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 10.99 кг
Димензии(пакет) 70 × 51.5 × 44.5 cm
Платформа

Бренд